Diëtist Dominique staat voor de inwoners van de gemeente klaar om te helpen om de gezondheid te optimaliseren!
Voor de gemeente kan ik betekenen:
Het geven van de cursus Goedkoop Gezonde Voeding
Leefstijlvoorlichtingen
Interviews geven op de radio
Uitlenen materialen voor voorlichtingen
* Samen met de aanvrager stel ik een afgebakend, effectief en leuke voorlichtingsbijeenkomst- of workshop samen. Prijs is op aanvraag.
Gegeven workshops: 2021in samenwerking met Ballet- en Dansstudio Schiedam en Vlaardingen ‘Dans je lekker in je vel’ Een gratis dansproject voor jongens en meiden met obesitas tussen de 6 en 9 jaar.
2020 Workshop voeding en beweging voor de beweegcoaches van Schiedam 2020 Workshops tijdens zomerpaspoort Gemeente Zwijndrecht 2019 Cursus Goedkoop gezonde voeding tijdens het sportprogramma van Perspct 2018 Cursus Goedkoop gezonde voeding buurthuis Xiejezo Zwijndrecht 2018 & 2019 in samenwerking met Ballet- en Dansstudio Schiedam en Vlaardingen ‘Dans je lekker in je vel’ Een gratis dansproject voor jongens en meiden met obesitas tussen de 8 en 12 jaar.